Door OliBos op
Beste sympathisanten, we zoeken naar Ardenner hoenen. Ze zouden kunnen intrekken in onze boomgaard. In de stal is er ook nog plaats (indien ze dit willen :-)). Momenteel hebben we 1 Ardenner hoen die dringend gezelschap zoekt (buiten die van onze schapen). Ik kom er persoonlijk voor om. Alvast bedankt!
Opmerking van SLE-stamboekwerking:
KOOP NOOIT DIEREN ZONDER AFSTAMMINGSBEWIJS ALS U ZE IN HET STAMBOEK WIL BRENGEN.
Schapen en geiten dienen ingeschreven zijn in het SLE-stamboek* indien men de nakomelingen in de SLE-stamboeken wenst in te schrijven. Vraag het bewijs van inschrijving. Wanneer de verkoper kan u geen duidelijkheid kan geven, informeert u best bij de stamboekverantwoordelijke van SLE: Staf Van den Bergh.
* Uitzondering: Belgische melkschapen en Hertegeiten worden ingeschreven in het stamboek van KHV maar de regel m.b.t. stamboekinschrijving is dezelfde.
Deze gebruiker heeft momenteel geen actieve zoekertjes.
Deze gebruiker heeft nog geen forum-discussies gestart.